Loading ...
Filtruj
Loading ...

kosmetyki ziaja

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

kosmetyki ziaja

Sortuj
produkty: 597

Wyświetlono 9 od 597

Kosmetyki Ziaja to produkty o ponad 30-letniej historii. Swój początek miały w Gdańsku, mieście położonym w północnej części Polski. Obecnie dystrybuowane są do 30 państw w samej Europie. Produkty są transportowane do krajów na całym świecie, ciesząc się nieustającym zainteresowaniem i popularnością. Kosmetyki Ziaja to gama około 1200 wysokiej jakości kosmetyków w przystępnej cenie, inspirowanych naturą, odpowiadających na wszystkie potrzeby pielęgnacyjne skóry, jamy ustnej, włosów, higieny intymnej. Produkty Ziaja to połączenie najwyższej staranności, skuteczności, bezpieczeństwa, profesjonalizmu oraz atrakcyjnej ceny.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ FORMUŁY KOSMETYKÓW ZIAJA? 

Każda formuła Ziaja przygotowywana jest z ogromną troską, w zgodzie z rozporządzeniami Komisji Europejskiej ds. produktu kosmetycznego. Wykorzystywane surowce posiadają najwyższą jakość, wykazując jednocześnie wysoki indeks naturalności każdego kosmetyku. Receptury kosmetyków Ziaja opierają się na przyjaznych środowisku, biodegradowalnych składnikach. Zarówno podczas jak i po zakończeniu produkcji danej serii stosowany jest ciągły monitoring, nawet po wprowadzeniu produktów do sprzedaży. Ilość dodawanych konserwantów została ograniczona, aby zminimalizować ryzyko alergii przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa użytkowania.

 

Działania firmy oparte są na holistycznym podejściu od momentu powstania pomysłu poprzez wybór wiodących substancji aktywnych, procesy badawczo-rozwojowe, dalej projekty graficzne, aż do chwili, kiedy gotowe, skuteczne i bezpieczne produkty są w rękach Klienta. Miesięcznie wytwarzanych jest ponad 5,5 miliona sztuk produktów identyfikowanych jako: Ziaja kosmetyki i farmaceutyki, Ziaja med dermokosmetyki, Ziaja PRO kosmetyki profesjonalne. Sprzedawane są w 4 kanałach dystrybucji (rynek masowy, gabinety kosmetyczne, apteki, e-commerce).

JAKA JEST KOMUNIKACJA WIZUALNA PRODUKTÓW ZIAJA?

Grafika i design kosmetyków definiuje się poprzez minimalistyczny styl, konsekwentnie realizowany we wszystkich produktach Ziaja sprzedawanych na całym świecie. Nazwy produktów w większości przypadków komunikują jednocześnie główną substancję czynną w serii. Wszelkie deklaracje znajdujące się na opakowaniu produktu lub w ulotce poparte są stosownymi dowodami naukowymi, badaniami przeprowadzonymi w naszych laboratoriach lub we współpracy z zewnętrznymi partnerami.

 

Naszą ideą jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie Klientów. Ten cel realizujemy, oferując preparaty, które łączą sprawdzone naukowo, naturalne składniki oraz nowoczesne technologie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ziaja.