Loading ...
Filtruj
Loading ...

żele do mycia twarzy i oczyszczające

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

żele do mycia twarzy i oczyszczające

Sortuj
produkty: 11

Wyświetlono 9 od 11

Mówiąc o prawidłowej pielęgnacji twarzy, nie można zapominać o higienie. Etap oczyszczania otwiera każdy zabieg kosmetyczny. Nie można rozmawiać o efektach działania pielęgnacji aktywnej bez uprzednio prawidłowego usunięcia resztek makijażu, nadmiaru sebum, zanieczyszczeń środowiskowych osiadających na skórze. Jedną z alternatyw są żele oczyszczające do twarzy. To świetne rozwiązanie polecane szczególnie osobom, które zmagają się z nadmierną aktywnością gruczołów łojowych. Kiedy skóra się świeci, pory są rozszerzone, widoczne na skórze zaskórniki i wągry dają o sobie znać, dobrze włączyć żel do mycia twarzy w ramach codziennej pielęgnacji.

JAKI ŻEL DO MYCIA TWARZY WYBRAĆ?

Z drobinami czy bez, o kremożelowej konsystencji, czy żelowej, perfumowany czy bez zapachu - na jakich właściwościach produktu należy się skupić, aby dokonać najwłaściwszego wyboru dla swojej cery? Wybierając żel do mycia twarzy, warto zastanowić się nad posiadanym typem cery. Znajdujące się w żelu substancje myjące w połączeniu ze substancjami czynnymi mogą aktywnie wspomagać redukcję niedoskonałości na skórze, nawilżać cerę, działać na nią łagodząco oraz wspomagająco dla procesu złuszczania. Micelarne formuły żelowe wyjątkowo delikatnie oczyszczają skórę, nie naruszając jednocześnie jej bariery ochronnej.

Coraz bardziej interesującą kwestią podczas wyboru produktów kosmetycznych, w tym żeli myjących do twarzy staje się naturalność i biodegradowalność produktów. Produkty Ziaja oparte są na składnikach, które w większości przypadków mają pochodzenie naturalne, posiadają wysokie indeksy naturalności. Konsekwentnie eliminowane są składniki nie biodegradowalne i zastępowane są innymi, które ulegają rozkładowi w środowisku naturalnym.

Prawidłowo oczyszczona skóra to podstawa dla dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Tylko dokładnie oczyszczona skóra będzie efektywnie przyjmować składniki aktywne z produktów niespłukiwalnych, które będą mogły wchłonąć się głębiej. Dobrze oczyszczona skóra to właściwa baza, na której można wykonać makijaż, który utrzyma się dłużej. Wreszcie, odpowiednio oczyszczona skóra to podstawowy aspekt higieny sprzyjający pożądanej, nocnej regeneracji, odnowie skóry podczas snu.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ ŻELE DO MYCIA TWARZY ZIAJA?

Żele do mycia twarzy Ziaja dbają o utrzymanie prawidłowej higieny skóry przy jednoczesnym niezaburzaniu jej pH oraz nieuszkadzaniu płaszcza hydrolipidowego. Dobór łagodnych substancji myjących, niedrażniących zapachów oraz minimalnych dawek substancji odpowiadających za trwałość produktu zapewnia wysoki profil bezpieczeństwa kosmetykom Ziaja. Żele oczyszczające do twarzy uwzględniają potrzeby delikatnej skóry wokół oczu, zapewniając optimum pielęgnacji całego obszaru twarzy. Włączone w kompozycje produktów składniki aktywne podwyższają wartość pielęgnacyjną produktów myjących. Naturalne ekstrakty roślinne, mineralne połączone z zaawansowanymi formułami myjącymi zapewnią wysoki komfort stosowania, odpowiadający na potrzeby nawet bardzo wymagającej skóry.