Loading ...
Filtruj
Loading ...

mleczka do demakijażu twarzy

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

mleczka do demakijażu twarzy

Sortuj
produkty: 9

Mleczka do twarzy choć należą zdecydowanie do kategorii produktów oczyszczających, posiadają również silne właściwości pielęgnacyjne. Ze względu na swoją formulację, wyposażone są zwykle w zwiększoną ilość substancji lipidowych, które doskonale zmiękczają naskórek, ograniczają nadmierną utratę wody. Nie dziwi zatem nikogo fakt, iż mleczka do twarzy tradycyjnie rekomendowane są osobom o skórze suchej, odwodnionej, szorstkiej, dojrzałej. Mleczka warto nakładać na twarz dłońmi. Dodatkowy masaż skóry umożliwi dokładniejsze rozprowadzenie produktu- zapewni skuteczne oczyszczanie oraz pobudzający drenaż, poprawiający ukrwienie. Po aplikacji mleczka na twarz, dobrze jest użyć płatek kosmetyczny w celu zebrania zanieczyszczeń oraz pozostałych resztek makijażu na twarzy. Usuwając zanieczyszczenia za pomocą płatka, należy wykonywać precyzyjne, ale delikatne ruchy na twarzy- tak, aby nie naruszać warstwy ochronnej skóry- tzw. płaszcza hydrolipidowego.

KTÓRE MLECZKO DO TWARZY WYBRAĆ?

Wybór mleczka do twarzy powinien być podyktowany typem cery oraz jej wiodącymi potrzebami. Choć zwyczajowo mleczka do twarzy kojarzone są ze skórą suchą, na rynku można znaleźć kosmetyki z tej kategorii przeznaczone do skóry tłustej i mieszanej. W serii de-makijaż znajdują się 3 różne mleczka do twarzy o formule micelarnej z odpowiednio wzmocnionym działaniem: nawilżającym, łagodząco-wyciszającym oraz ogólnopielęgnacyjnym. Warto wiedzieć, iż jedynym bezzapachowym mleczkiem w ofercie Ziaja jest łagodząco-wyciszające z serii de-makijaż. Polecane jest nawet dla osób o wrażliwych oczach. Jest to idealna opcja dla osób o cerze szczególnie reaktywnej z tendencją do występowania podrażnień. Propozycją uniwersalną dla każdego rodzaju cery jest mleczko z serii rumianek. Ekstrakt z tej rośliny skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień. Mleczko przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Ciekawą propozycją jest mleczko ogórek. Produkt rekomendowany do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Oparty jest na lekkich emolientach, które nie zatykają porów skóry. Zawiera ekstrakt z miąższu ogórka, który doskonale nawilża skórę. Do cery dojrzałej warto wybrać mleczko z serii remodeling. Posiada przyjemną, lekką formułę micelarną, która nie wymaga spłukiwania. Jednocześnie bogaty jest w składniki o właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżających. Mleczka z serii oliwkowej, kozie mleko, aloes, nagietek stworzone zostały z myślą o skórze suchej i normalnej. Zawarte w nich ekstrakty roślinne, dostępne emolienty efektywnie nawilżą i odżywią naskórek, zapewniając jednocześnie skuteczne oczyszczanie cery.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MLECZKA DO TWARZY ZIAJA?

 

Mleczka do twarzy Ziaja to bogata i zróżnicowana oferta wpisująca się w uniwersalne potrzeby skutecznego i bezpiecznego oczyszczania skóry. Produkty zostały przebadane dermatologicznie. Posiadają łagodne działanie oczyszczające i pielęgnacyjne. Nadają się do codziennego stosowania.