Loading ...
Filtruj
Loading ...

kosmetyki do opalania - kremy i olejki

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

kosmetyki do opalania - kremy i olejki

Sortuj
produkty: 11

Wyświetlono 9 od 11

Pielęgnacja słoneczna to obszerne zagadnienie, które obejmuje nie tylko produkty promieniochronne, ale również kosmetyki przygotowujące do opalania, przyspieszające uzyskiwanie zdrowej opalenizny oraz preparaty po opalaniu. Dobór właściwej pielęgnacji słonecznej to świadomość bezpiecznego opalania. Wiedza o fototypie skóry (karnacji), pracy i rodzajach filtrów przeciwsłonecznych jest niezwykle pomocna w zadbaniu o utrzymanie zdrowej kondycji skóry.  Najważniejsza zasada w pielęgnacji, odnosi się również do kosmetyków do opalania: regularność stosowania gwarantem pożądanych efektów.

JAKI PRODUKT DO OPALANIA WYBRAĆ?

Wybierając produkt do opalania, warto zadać sobie kilka pytań, aby drogą eliminacji wykluczyć kosmetyki niespełniające  naszych potrzeb. Należy pamiętać, że im jaśniejsza karnacja, tym wyższy współczynnik ochrony słonecznej jest niezbędny. W pierwszych dniach opalania należy zadbać o szczególnie wysoki filtr ochronny, podczas kolejnych dni ekspozycji na słońce można zastosować kosmetyki z niższym współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej. Jeśli myślimy o wypoczynku połączonym z kąpielami wodnymi, warto zaopatrzyć się w preparaty wodoodporne, które należy ponownie aplikować po każdym wyjściu z wody, jak również po każdym wytarciu się ręcznikiem. Wszystkie produkty do opalania należy aplikować wielokrotnie, co 2-3 godziny, niezależnie od wysokości faktora ochronnego. Lekkie, nietłuste, nawilżające mleczka wodoodporne zapewnią wysoką i bardzo wysoką fotoprotekcję oraz ochronią zmiany barwnikowe i przebarwienia. Wodoodporne emulsje do opalania dadzą ochronę w spektrum SPF 6-20, jednocześnie będą przeciwdziałały przedwczesnemu starzeniu się skóry. Olejki do opalania to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących preparatów o niskim lub średnim współczynniku ochrony. Olejki do opalania zmniejszają przyczepność piasku do skóry. W ofercie Ziaja znajdują się również osobne preparaty słoneczne do twarzy. To delikatne i lekkie formuły kremowe wzbogacone o specjalne składniki pielęgnacyjne o właściwościach łagodzących, przeciwzmarszczkowych i nawilżających. Osobną ochronę czerwieni wargowej zapewni preparat na usta i znamiona, przeciwdziałający podrażnieniom słonecznym. Dla najmłodszych w ofercie Ziaja można znaleźć wodoodporne produkty ochronne przetestowane dermatologicznie z udziałem lekarzy pediatrów. Dla właścicieli cer problematycznych, skóry wymagającej szczególnej pielęgnacji warto zaproponować kompaktowe emulsje ziaja med. Część z nich zawiera w sobie pigment wyrównujący koloryt, kryjący niedoskonałości skóry. To również doskonały wybór po zabiegach medycyny estetycznej oraz w trakcie leczenia dermatologicznego.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KOSMETYKI DO OPALANIA ZIAJA?

Kosmetyki do opalania Ziaja to propozycja promieniochronnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała dla dorosłych i dzieci w różnych grupach wiekowych. Preparaty zapewniają szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, zabezpieczając skórę przed poparzeniem, fotostarzeniem oraz nowotworami skóry. Oprócz ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym preparaty promieniochronne Ziaja uzupełniają codzienną pielęgnację twarzy i ciała o cenne składniki aktywne o działaniu nawilżającym, łagodzącym oraz regenerującym skórę. Produkty promieniochronne Ziaja zostały wyposażone w nowy, biodegradowalny układ filtrów. Zastosowany nowy układ filtrów to udoskonalenie przyjazne środowisku, które jednocześnie jest bezpieczne nawet dla cer wysokowrażliwych, oprócz ochrony przed UVA i UVB , chroni przed wysokoenergetycznym światłem widzialnym HEV.