Loading ...
Filtruj
Loading ...

kremy do twarzy - przeciwzmarszczkowe, nawilżające i inne

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

kremy do twarzy - przeciwzmarszczkowe, nawilżające i inne

Sortuj
produkty: 90

Wyświetlono 9 od 90

Zakup kremu do twarzy wydaje się w dzisiejszych czasach czymś równie oczywistym jak zakup mydła. Troska o skórę to nie tylko utrzymywanie prawidłowej higieny, ale również zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia, odżywienia, czy uzupełnienia o składniki barierowe. Kremy do twarzy mają stanowić dodatkową warstwę ochronną dla skóry, uzupełniają niedobory mikro- i makroelementów wpływających na kondycję cery. Stosowanie kremu do twarzy to również zabezpieczenie skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi mogącymi uszkodzić płaszcz hydrolipidowy skóry, wywołać podrażnienie, reakcję alergiczną, a także przyspieszyć proces starzenia. Krem do twarzy może ograniczyć negatywny wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, intensywne operowanie promieniowania słonecznego, niepożądane działanie zanieczyszczeń środowiskowych, wolnych rodników, szkodliwego działania światła niebieskiego HEV.

WYBÓR KREMU IDEALNEGO DO MOJEJ SKÓRY

Decydując się na zakup kremu do twarzy, trzeba pamiętać o tym, że kondycja skóry cały czas podlega zmianom uwarunkowanym licznymi czynnikami zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi, które działają na nią każdego dnia. Oznacza to, że krem, który był wyborem idealnym trzy miesiące temu, dzisiaj może nie odpowiadać na aktualne potrzeby twojej skóry. Szukając kremu dla siebie należy wziąć pod uwagę nie tylko jego składniki aktywne, opis działania, ale również konsystencję, wchłanialność, czy zapach. Warto również odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie zadanie ma wykonać krem, czego teraz moja skóra potrzebuje najbardziej?

Lekkie, kremożelowe konsystencje kremów najlepiej korespondują z cerą młodych osób o skórze tłustej, mieszanej, trądzikowej lub normalnej. Emulsje o obniżonej ilości składników tłuszczowych to również dobre rozwiązanie w miesiące upalne, gdzie możliwie jak najbardziej staramy się ograniczać obciążanie skóry kosmetykami o wysokiej zawartości emolientów. Bogate formulacje kremów do twarzy to właściwa propozycja dla cery dojrzałej, suchej, odwodnionej, która oprócz nawodnienia potrzebuje zwiększonej ilości składników lipidowych. To również dobra propozycja dla wszystkich osób, chcących chronić swoją cerę przed mrozem, niskimi temperaturami, zimnym wiatrem. Obecność zapachu w kremie powinna być jedną z najbardziej interesujących kwestii dla osób o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień i alergii. Osoby o szczególnie cienkim płaszczu ochronnym skóry powinny wybierać kremy do twarzy bez zapachu.

Wybierając krem na dzień, dobrze jest skoncentrować się na właściwościach nawilżających, ochronnych. Są one podstawowymi kierunkami dla dziennej pielęgnacji aktywnej. Po ustaleniu podstawowych właściwości kremu dziennego, warto się skupić na bardziej specyficznych aktywnościach takich jak: działanie antybakteryjne, kojąco-łagodzące, rozświetlające czy liftingujące. Krem na noc ma wspierać regenerację skóry, dlatego jego podstawowymi zadaniami są funkcje: naprawcze, odbudowujące, odżywcze. Z tego powodu kremy na noc mają zwykle bogatszą konsystencję niż kremy na dzień. Dodatkowymi właściwościami dla kremów nocnych mogą być aktywności: przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, antybakteryjne.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KREMY DO TWARZY ZIAJA?

Naszą dewizą jest troska o komfort i bezpieczeństwo Klienta. Kremy Ziaja to kompozycje wysokiej jakości składników aktywnych pozyskiwanych z różnych zakątków świata o wysokim stopniu naturalności. Nasze produkty bazują na minimalnych ilościach konserwantów, zapewniających jednocześnie bezpieczne użytkowanie produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku. Większość naszych kremów do twarzy posiada formuły wegańskie. Wyjątkowe zapachy, atrakcyjny design to kolejne argumenty przemawiające na korzyść naszych kosmetyków. Deklarowane działanie oraz skuteczność produktów potwierdzają testy laboratoryjne.