Loading ...
Filtruj
Loading ...

kremy dla mężczyzn - nawilżające i przeciwzmarszczkowe

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

kremy dla mężczyzn - nawilżające i przeciwzmarszczkowe

Sortuj
produkty: 4

Na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować stale wzrastające zainteresowanie wśród mężczyzn kosmetykami pielęgnacyjnymi jako efekt zwiększenia koncentracji na swoim wyglądzie i świadomości znaczenia higieny na postrzegany wizerunek. Obserwowalna jest również tendencja do podziału męskich kosmetyków na produkty klasyczne, do skóry wrażliwej oraz kategorię dla osób prowadzących sportowy, aktywny tryb życia. Mężczyźni często preferują wybór produktów wielozadaniowych spośród całej oferty kosmetyków.

CZYM SIĘ RÓŻNI SKÓRA MĘSKA OD DAMSKIEJ?

Decydując się na wybór kremu do twarzy dla mężczyzn należy wziąć pod uwagę różnice w strukturze, porównując męską i damską skórę. Męska skóra jest grubsza od kobiecej o około 25%. Naskórek mężczyzny jest mocniejszy, posiada większą liczbę komórek w warstwie rogowej. Zmarszczki u mężczyzn pojawiają się później niż u kobiet, są jednak głębsze. Skóra męska jest bardziej tłusta. Gruczoły łojowe odpowiedzialne za produkcję sebum są większe i bardziej aktywne u mężczyzn niż u kobiet. W męskiej skórze znajduje się większa ilość naczyń krwionośnych i mieszków włosowych niż u kobiet. Testosteron u mężczyzn stymuluje wzrost włosów na twarzy. Różnice anatomiczne będą miały decydujący wpływ na recepturę kremu dla mężczyzn. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka idealnych męskich kremów do twarzy.

JAKI KREM DO TWARZY DLA MĘŻCZYZN WYBRAĆ?

Jednym z bardziej uniwersalnych wyborów męskiego kremu do twarzy będzie krem nawilżający o precyzyjnej aktywności normalizująco-matującej i nowoczesnej recepturze. Preparat posiada delikatną i lekką konsystencję, nie pozostawia uczucia tłustości na skórze. Szybko się wchłania. Jego zadaniem jest trwałe nawilżanie naskórka oraz głębszych warstw skóry. Ponadto, skutecznie redukuje szorstkość. Jeśli produkt ma być przeznaczony dla cery dojrzałej, dobrym rozwiązaniem okaże się męski krem przeciw zmarszczkom zapewniający aktywność regeneracyjną. Dzięki obecności roślinnych polisacharydów, kosmetyk wykazuje działanie antystarzeniowe. Oba preparaty zawierają filtr SPF6- ochrona niska. Dla mężczyzn o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze z pomocą przychodzi nawilżający krem dla mężczyzn z filtrem SPF10. Lekka emulsja nawadniająca natychmiastowo koi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednocześnie zapobiega nadmiernemu wysuszaniu  poprzez wzmocnienie bariery ochronnej skóry. W ofercie Ziaja znalazł się również dedykowany specjalnie panom krem pod oczy. Ma wyjątkową postać kremożelu, która błyskawicznie wchłania się w naskórek, dając ciekawe wrażenie sensoryczne.  Aktywuje jednocześnie swój pielęgnacyjny kompakt: nawilżanie, wygładzanie i rozjaśnianie skóry wokół oczu. Wielozadaniowy produkt stosowany na okolice oka przywraca skórze zdrowy wygląd, stanowiąc idealne uzupełnienie kremu do twarzy. Kosmetyk jest nieperfumowany, nadaje się do codziennego stosowania.