Loading ...
Filtruj
Loading ...

szampony dla mężczyzn

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

szampony dla mężczyzn

Sortuj
produkty: 6

Szampony dla mężczyzn na pierwszy rzut oka różnią się od uniwersalnych szamponów designem i zapachem. Czy są to jedyne różnice? Biorąc pod uwagę różnice fizjologiczne między mężczyznami a kobietami, warto zdać sobie sprawę, iż gruczoły łojowe panów są większe oraz pracują intensywniej w porównaniu do pań. Oznacza to, że szampon dla mężczyzn oprócz funkcji myjącej powinien szczególnie skoncentrować się na aktywności seboregulującej.

KTÓRY SZAMPON DLA MĘŻCZYZN WYBRAĆ?

W ofercie Ziaja aktualnie można znaleźć 3 szampony dedykowane specjalnie panom. Szampon klasyczny z serii yego jest wyborem uniwersalnym, polecanym do każdego rodzaju włosów. Posiada energetyzujący, świeży zapach. Jego zadaniem jest wzmocnienie naturalnej struktury włosa. Ponadto, zmniejsza skłonność do przetłuszczania się. Zawiera ekstrakt z hamamelisa i aloesu o działaniu orzeźwiająco-nawilżającym. Kosmetyk wyposażony jest w specjalne substancje kondycjonujące włosy. Efekt to zdrowa skóra głowy, intensywnie nawilżone, miękkie włosy. Jeśli kłopotem w pielęgnacji jest łupież, warto skorzystać z szamponu przeciwłupieżowego z serii yego. Koncentruje się zarówno na redukcji objawów jak również przyczyn powstawania łupieżu. Wyraźnie zmniejsza przetłuszczanie się włosów. Nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci. Szampon zawiera octopirox - specjalną substancję o udowodnionej wysokiej skuteczności przeciwłupieżowej, ekstrakt z mięty i aloesu o działaniu orzeźwiająco - nawilżającym. Produkt posiada też w swoim składzie naturalne substancje kondycjonujące włosy. Dla panów, którzy mają wrażliwą skórę głowy, często mają do czynienia z podrażnieniem skóry, dobrym wyborem będzie wzmacniający szampon do włosów z serii yego sensitiv. To odświeżający kosmetyk oparty na funkcjonalnej recepturze. Szampon dba o skórę głowy, działa profilaktycznie na łupież, zapewnia przyjemny, świeży zapach włosom i skórze głowy. Może być również używany do mycia brody. Zawiera pochodną kwasu undecylenowego, która neutralizuje nieprzyjemny zapach skóry. Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybicze. Obecność w produkcie ekstraktu z szyszek chmielu wspomaga redukcję łupieżu i nadmierne łuszczenie skóry.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZAMPONY DLA MĘŻCZYZN ZIAJA?

Szampony dla mężczyzn Ziaja to zbalansowana kompozycja składników o potencjale myjącym, pielęgnacyjnym i kondycjonującym. Zawierają łagodne substancje oczyszczające włosy i skórę głowy. Zawierają wyłącznie niezbędne ilości substancji konserwujących. Są dodatkowo wyposażone w kondycjonery dopasowane do potrzeb struktury włosa. Kosmetyki nadają się do codziennego stosowania. Ich niewątpliwym atutem są piękne kompozycje zapachowe, które energetyzują, odświeżają i orzeźwiają skórę głowy i włosy.