Loading ...
Filtruj
Loading ...

serum do twarzy - nawilżające i na zmarszczki

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

serum do twarzy - nawilżające i na zmarszczki

Sortuj
produkty: 11

Wyświetlono 9 od 11

Jeśli chcemy wzmocnić działanie kremu lub poszukujemy produktu pielęgnacyjnego o skoncentrowanej aktywności, dobrym wyborem jest zakup serum. To rodzaj esencji, boostera, dodatkowego wzmacniacza dla kremu. Serum może być również używane samodzielnie. Serum choć zawiera podwyższone stężenia substancji aktywnych, posiada lekką, żelową lub kremożelową konsystencję. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Może być stosowane również jako baza pod makijaż. Ze względu na swoją specyficzną konsystencję, serum doskonale wygładza cerę oraz poprawia nawilżenie skóry. Aplikacja serum nie powinna ograniczać się jedynie do obszaru twarzy. Serum warto zaaplikować również na szyję i dekolt, które szczególnie szybko i w widoczny sposób reagują na niedobory substancji odżywczych oraz na proces starzenia skóry. Serum z pielęgnacji profesjonalnej można aplikować w tradycyjny sposób (manualnie) lub przy użyciu dodatkowego sprzętu np. ultradźwięków, jonoforezy. Ciekawym pomysłem jest również zastosowanie serum pod maski algowe lub glinki. Uzupełnią wówczas pielęgnację o dodatkowe mikro i makroelementy.

KIEDY I JAKIE SERUM WARTO WYBRAĆ?

Serum jest dobrym pomysłem zarówno dla młodej jak i dojrzałej skóry. Kluczem jest dobór odpowiedniego produktu do własnej cery. Skóra młoda doceni walory serum nawilżającego, o intensywnych właściwościach nawilżających skórę. Osoby o cerze tłustej i mieszanej docenią serum za jego postać, która jest dużo lżejsza od postaci kremu ze względu na obniżoną zawartość składników tłuszczowych oraz obecność neutralnego dla skóry Dimethiconu, który zapewnia poprawę właściwości sensorycznych kosmetyku. Dzięki niemu produkt daje odczucie satynowej aplikacji i intensywnego wygładzenia naskórka. Dla osób o cerze dojrzałej oraz szczególnie podatnych na szybko pojawiające się oznaki starzenia zakup serum wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Dostarczenie zwiększonej ilości substancji aktywnych pobudzi skórę do intensywniejszej pracy, przywróci jej pożądany wygląd. Serum może wykazywać inne funkcje niż krem. Ciekawym połączeniem jest wybór energetyzująco-dotleniającego serum z kremem nawilżającym lub liftingującego serum do twarzy z kremem przeciwzmarszczkowym. Serum o właściwościach antyoksydacyjnych wraz z kremem ochronnym, barierowym jest świetną propozycją dla osób o wrażliwej skórze, spędzających dużo czasu w niekorzystnych warunkach środowiskowo-atmosferycznych. Takie duety serum do twarzy + krem tworzą unikalną synergię, dającą pożądane rezultaty widoczne na skórze.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ SERUM DO TWARZY ZIAJA?

Serum do twarzy Ziaja stanowią atrakcyjną formę pielęgnacji ze względu na ich skuteczność i efektywność działania. Produkty choć zapewniają satysfakcjonujące efekty pielęgnacyjne, są jednocześnie oparte na bezpiecznych stężeniach składników aktywnych, które umożliwiają codzienną pielęgnację. Serum do twarzy Ziaja doskonale komponują się z produktami z odpowiadających im serii, jak również z innymi produktami do twarzy Ziaja. Dzięki bezpiecznym składom, można dowolnie łączyć kosmetyki Ziaja, tworząc własną, indywidualną pielęgnację, idealnie korespondującą z aktualnymi potrzebami skóry.