Loading ...
Filtruj
Loading ...

żele, kremy, balsamy i kosmetyki do golenia

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

żele, kremy, balsamy i kosmetyki do golenia

Sortuj
produkty: 11

Wyświetlono 9 od 11

Skóra twarzy mężczyzn jest częściej narażona na podrażnienia i zranienia niż skóra twarzy kobiet ze względu na regularne golenie się panów. Kosmetyki do golenia oraz po goleniu powinny zatem charakteryzować się łatwą aplikacją, precyzyjnym działaniem, szybką wchłanialnością lub możliwością spłukania. Mężczyźni preferują lekkie konsystencje produktów, które szczególnie łatwo rozprowadzają się na skórze. Dobór właściwego żelu do golenia czy kremu po goleniu może uchronić przed nieprzyjemnymi konsekwencjami związanymi z częstym goleniem wrażliwej skóry twarzy, tj. krostki, zmiany ropne, czy podrażnienie skóry.

JAKIE CECHY POWINIEN POSIADAĆ IDEALNY KOSMETYK DO GOLENIA ORAZ PO GOLENIU?

Kosmetyki do golenia warto, by oprócz swojego głównego zadania wykazywały również funkcję pielęgnacyjną. W ofercie Ziaja znajduje się żel i krem do golenia do codziennego stosowania o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie. Kosmetyki posiadają formułę chłodzącego żelu i łagodzącego kremu, w trakcie aplikacji tworzą delikatną pianę. Skutecznie zmiękczają zarost dzięki specjalnej bazie zmiękczającej zawartej w recepturze produktu. Minimalizują powierzchniowe podrażnienia naskórka dzięki obecności wysokojakościowej alantoiny. Żel wzbogacony jest dodatkowo o kompleks witamin z grupy B,C,E, które wzmacniają skórę, zapewniając jej jednocześnie witalizujący efekt. Po goleniu dla cery tłustej i mieszanej warto wybrać łagodzący żel o chłodzącej formule, który szybko zredukuje zaczerwienienia i załagodzi podrażnienia skóry. Intensywnie i długotrwale nawilży skórę, a jednocześnie skutecznie ograniczy rozwój niepożądanej flory bakteryjnej na skórze dzięki zawartości antybakteryjnego kompleksu proteinowo-cynkowego. Alternatywną opcją po goleniu dla skóry suchej i normalnej jest balsam – krem po goleniu. Oprócz podobnych zadań, które spełnia żel po goleniu, zapewnia rekonstrukcję fizjologicznych lipidów. Wzmacnia funkcję ochronną warstwy lipidowej naskórka, przeciwdziałając występowaniu podrażnień. Balsam zawiera związki tłuszczowe z oleju kukurydzianego, które efektywnie redukują uczucie pieczenia po goleniu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOSMETYKI DO GOLENIA I PO GOLENIU ZIAJA?

Produkty, takie jak żele, balsamy i kremy do golenia i po goleniu z męskiej serii yego oprócz wysokiej skuteczności i jakości, posiadają piękny, energetyzująco-świeży zapach, który utrzymuje się na skórze po zastosowaniu kosmetyków. Kosmetyki do golenia i po goleniu dla mężczyzn Ziaja zostały przetestowane dermatologicznie i alergologicznie. Zamknięte są w poręcznych opakowaniach, zapewniając jednocześnie wygodną aplikację. Wszystkie preparaty z tej grupy są wegańskie. Nowoczesne formuły, wysoka precyzja działania, rekomendacja bez ograniczeń wiekowych to atuty zasługujące na uznanie klientów wybierających produkty do męskiej pielęgnacji podczas i po goleniu.