Loading ...
Filtruj
Loading ...

żele do mycia twarzy i pod prysznic dla mężczyzn

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

żele do mycia twarzy i pod prysznic dla mężczyzn

Sortuj
produkty: 2

Wśród mężczyzn obserwuje się widoczny wzrost zainteresowania kosmetykami pielęgnacyjnymi jako efekt zwiększenia koncentracji na swoim wyglądzie i świadomości znaczenia higieny na postrzegany wizerunek. W konsekwencji można zaobserwować rozbudowany asortyment kosmetyków dedykowanych panom. Wśród wyklarowujących się trendów można zaobserwować tendencję do podziału na produkty klasyczne, do skóry wrażliwej oraz grupę kosmetyków dla osób prowadzących sportowy, aktywny tryb życia. Nie jest zaskoczeniem preferencja mężczyzn do częstszego wyboru kosmetyków wielozadaniowych spośród całej oferty dostępnych propozycji pielęgnacyjnych.

Formuły żelowe są najczęściej wybierane przez mężczyzn. Panowie zazwyczaj nie przepadają za produktami zostawiającymi wyczuwalną warstwę ochronną na skórze. Żele oczyszczające to produkty łatwo spłukiwalne, zapewniające równocześnie aktywne działanie. Zawierają substancje czynne, które nie wykluczają działania substancji myjących. Żele oczyszczające dla mężczyzn to produkty wegańskie.

MĘSKIE  ŻELE ZIAJA

Yego żel 3w1 pod prysznic to preparat o precyzyjnym działaniu i nowoczesnej recepturze łączący właściwości produktu do kąpieli, szamponu oraz kosmetyku oczyszczającego do twarzy. Charakteryzuje się umiarkowaną pianotwórczością. Zapewnia skuteczną higienę twarzy, ciała oraz włosów. Zawiera dodatkowo ekstrakt z aloesu o działaniu nawilżającym i kojącym. Posiada energetyzujący, szyprowy zapach. Jest neutralny dla warstwy ochronnej naskórka.

Yego sensitiv łagodzący żel do mycia twarzy ma niską zawartość substancji powierzchniowo czynnych przez co nie naraża skóry na wysuszenia i podrażnienia. Nie pieni się. Specjalne substancje o działaniu łagodzącym, aseptycznym, zmniejszającym zaczerwienienie skóry dają produktowi zarówno funkcjonalność oczyszczającą jak i aktywność łagodzącą. Żel nie narusza naturalnej bariery ochronnej. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ owa bariera jest w czasie golenia osłabiana. Żel wyraźnie odświeża i tonizuje. Nadaje skórze łagodny, męski zapach bazujący na nutach cytrusowo-ziołowych bergamotki, limonki, szałwii z nutami drzewno-paprociowymi.