Loading ...
Filtruj
Loading ...

oliwki do masażu i pielęgnacji ciała

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

oliwki do masażu i pielęgnacji ciała

Sortuj
produkty: 9

Olejowanie ciała znane jest jako zabieg pielęgnacyjny już od czasów starożytnych. Oleje w kosmetyce doceniane są za swoje niezwykłe właściwości emoliencyjne. Pielęgnują skórę poprzez wzmacnianie jej właściwości ochronnych, przeciwdziałając w ten sposób powstawaniu podrażnień. Likwidują szorstkość skóry, wspomagają drenaż tkankowy, wreszcie mogą również występować w postaci produktu myjącego. To idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwej i atopowej skórze. Są polecane w ramach codziennej pielęgnacji zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych.

KTÓRĄ OLIWKĘ DO CIAŁA WYBRAĆ?

Dla najmłodszych warto wybrać oliwkę z serii ziajka, która jest polecana już od 1 dnia życia. Jej zadaniem jest intensywne nawilżanie oraz delikatne natłuszczanie naskórka. Produkt dobrze sobie radzi z wzmacnianiem płaszcza ochronnego skóry. Osoby zainteresowane produktem myjącym w postaci oliwki, warto by sięgnęły po produkt z serii liście zielonej oliwki. Oparta na łagodnych składnikach myjących oraz oliwkowej esencji olejowej zapewni przyjemne oczyszczanie skóry, bez ryzyka przesuszenia w trakcie mycia. Ponadto, kosmetyk zapobiega swędzeniu, podrażnieniu skóry, zmiękcza ją. Podążając za oliwkowym trendem, kolejną propozycją produktu do masażu jest oliwkowa oliwka do masażu z olejem z oliwek. Nie tylko pachnie oliwkowo, ale zawiera w swoim składzie również olej oliwkowy, który skutecznie zadba o problemy skóry suchej. Kosmetyk poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Warto zwrócić uwagę na jedną z najnowszych oliwek w ofercie Ziaja: oliwkę do masażu Baltic Home Spa fit. Charakteryzuje ją wyjątkowy zapach mango. Zawiera substancje o aktywności antycellulitowej. Należy docenić także grupę oliwek do masażu - „działanie przez masowanie”. Są to produkty polecane do codziennego stosowania - w domu, jak również w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych oraz salonach spa. Witaminowa, antycellulitowa, relaksująca, ujędrniająca, rozgrzewająca - to cechy poszczególnych oliwek z zawartością witaminy F czyli zespołu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które znacząco poprawiają kondycję skóry. Intensywnie regeneruje naskórek, działa ochronnie wobec niekorzystnego działania czynników środowiskowych, zapobiega wysychaniu skóry.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OLIWKĘ DO CIAŁA ZIAJA?

Wszystkie oliwki do ciała Ziaja są wegańskie, nie plamią bielizny, są wydajne w użyciu. Nadają się do wykonywania masaży zarówno klasycznych jak i relaksacyjnych. Wszystkie zostały przebadane dermatologicznie. Pozostawiają skórę delikatną i aksamitną w dotyku. Każda z oliwek posiada swój indywidualny zapach, który zapewnia przyjemne doznania sensoryczne.