Loading ...
Filtruj
Loading ...

kosmetyki do kąpieli i żele pod prysznic

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

kosmetyki do kąpieli i żele pod prysznic

Sortuj
produkty: 64

Wyświetlono 9 od 64

KOSMETYCZNA HIGIENA SKÓRY

Kosmetyki pod prysznic należą do grupy produktów szybkozbywalnych. Nie oznacza to jednak, że nie należy zwracać uwagi na dobór poszczególnych preparatów myjących. Kosmetyki pod prysznic i do kąpieli, choć mają krótki kontakt ze skórą, pełnią istotną funkcję w utrzymaniu higieny. Zadaniem tych produktów jest usunięcie zanieczyszczeń oraz nadmiaru sebum, potu z ciała. Zawarte w kosmetykach substancje myjące mogą równocześnie wykazywać funkcje antybakteryjne, zabezpieczając skórę przed rozwojem infekcji, stanów zapalnych. Nie należy zapominać o obecności składników renatłuszczających w żelach pod prysznic czy płynach do kąpieli. Dzięki nim skóra utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia oraz natłuszczenia po myciu. Zatem dobierając produkt myjący warto brać pod uwagę nie tylko zapach, ale także składniki obecne w kosmetyku. Produkty myjące mogą zawierać również pielęgnacyjne olejki, ekstrakty roślinno-mineralne, które dbają nie tylko o higienę, ale również o pielęgnację skóry.

JAKI PRODUKT MYJĄCY WYBRAĆ?

Osoby o skórze suchej, wrażliwej, atopowej do mycia powinny wybierać produkty o jak najwyższym potencjale emoliencyjnym, natłuszczającym, z łagodnymi środkami myjącymi. Dobrym rozwiązaniem dla tej grupy użytkowników będzie wybór oliwek myjących do ciała. W ofercie Ziaja obecnie znajdują się 2 oliwki myjące do ciała: oliwka myjąca do ciała liście zielonej oliwki oraz natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic z kuracji AZS ziaja med. Właściwym wyborem będzie również w kontekście skóry szczególnie wymagającej, dysfunkcyjnej wykorzystanie natłuszczającej bazy emoliencyjnej do kąpieli z kuracji AZS ziaja med, fizjoderm kremowej bazy myjącej z kuracji lipidowej ziaja med lub żelu myjącego do twarzy i ciała z serii ulga. Osoby, które zmagają się ze skórą tłustą, z występującymi niedoskonałościami na ciele, warto by skorzystały z propozycji oczyszczającego żelu do mycia ciała deo formuła z kuracji oczyszczającej ziaja med lub wybrały żele pod prysznic jeju, które również są bogate w składniki normalizujące produkcję sebum oraz walczące z bakteriami (w tym z drobnoustrojami, które wywołują trądzik). Osoby ze skórą suchą oprócz konwencjonalnego żelu pod prysznic warto, by wspomogły się odżywczymi, kremowymi formułami pod prysznic. Jeśli chcemy połączyć kąpiel z zabawą, aromaterapią, chwilą relaksu, warto pomyśleć o wyborze pachnącej galaretki do kąpieli, która oprócz tworzenia fantazyjnej piany, obdaruje wyjątkową kwiatowo-owocową kompozycją. Dla osób, które szukają produktów wielofunkcyjnych, rewelacyjnym rozwiązaniem będzie wybór żelu 3w1 do mycia twarzy, ciała i włosów z serii Baltic Home Spa fit, żelu 3w1 pod prysznic dla mężczyzn twarz, ciało, włosy z serii yego lub żelu pod prysznic 2w1 do ciała i włosów z serii ananasowy trening skóry.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KOSMETYKI POD PRYSZNIC I DO KĄPIELI ZIAJA?

Produkty myjące Ziaja posiadają zbalansowaną ilość substancji myjących względem substancji renatłuszczających, perfumeryjnych oraz pielęgnacyjnych. Stężenia surfaktantów są bezpieczne w kontekście codziennego użytkowania kosmetyku. Preparaty były przetestowane dermatologicznie. Część kosmetyków posiada kompozycje zapachowe stworzone przez laboratoria Ziaja. Wszystkie produkty pod prysznic i do kąpieli oprócz substancji myjących zawierają pielęgnacyjne ekstrakty dbające o zachowanie prawidłowej kondycji naskórka. Używanie żeli pod prysznic oraz płynów do kąpieli Ziaja to nie tylko skuteczna higiena i pielęgnacja, ale również czysta przyjemność.