Loading ...
Filtruj
Loading ...

toniki i mgiełki do twarzy

Loading ...
Filtruj
Zastosuj

toniki i mgiełki do twarzy

Sortuj
produkty: 21

Wyświetlono 9 od 21

Choć nierzadko tonik do twarzy i mgiełka wyglądają tak samo, warto zwrócić jednak uwagę na różnice jakie występują między tymi dwoma grupami produktów. Mgiełki posiadają wyższe stężenia substancji zapachowych niż toniki, dlatego ich główną funkcją jest perfumowanie, orzeźwianie ciała. Świetnie się sprawdzą w upalny dzień, kiedy zamiast mocnych perfum pragniemy odświeżyć ciało delikatniejszym aromatem, którym możemy potraktować całe ciało. Mgiełki doskonale również przedłużają trwałość innych produktów zapachowych z danej serii. Stanowią m.in. świetne wykończenie po zastosowaniu żelu pod prysznic oraz balsamu do ciała z tej samej linii. Toniki do twarzy zgodnie ze swoją nazwą należy aplikować na cerę. Posiadają one niższą koncentrację substancji perfumeryjnych niż mgiełki. Zawierają za to substancje odpowiadające za normalizację pH skóry, co ma wpływać na jej wewnętrzną równowagę. Dzięki zastosowaniu toników możliwym jest ograniczenie rozwoju patogennej flory bakteryjnej mogącej wywołać podrażnienie oraz niedoskonałości skóry. Tonik zawiera również substancje pielęgnujące skórę o właściwościach nawilżająco-łagodzących. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że ani tonik ani mgiełka nie posiadają właściwości myjących, dlatego nie mogą zastąpić produktu oczyszczającego skórę.

KTÓRY TONIK DO TWARZY LUB MGIEŁKĘ WYBRAĆ?

Każda skóra powinna korzystać z toniku w codziennej pielęgnacji. Dla osób borykających się z nawracającymi niedoskonałościami skóry, warto polecić tonik z zawartością złuszczających kwasów, np. tonik zwężający pory na dzień i na noc z serii oczyszczanie liście manuka lub oparty m.in. na salicylanach tonik z serii jeju. Posiadaczy cery suchej i wrażliwej powinien skusić nawilżający tonik z kwasem hialuronowym z serii antyoksydacja jagody acai. Ponadto, w ofercie Ziaja można znaleźć bogatą ofertę toników  opartych na pojedynczych ekstraktach roślinnych takich jak: płatki róży, ogórek, nagietek itd. korespondujących z różnymi typami cery.

Szukając idealnej mgiełki dla siebie, głównym kryterium wyboru pozostaje zapach. W zależności od gustu, można zaproponować owocowo-kwiatowe aromaty obecne np. w mgiełce jeju, Baltic Home Spa fit o egzotycznych nutach. Można również wybrać bardziej stonowany zapach obecny  w mgiełce GdanSkin. Warto śledzić również ofertę limitowaną Ziaja. Często występują w niej tzw. sezonowe mgiełki o wyjątkowych zapachach, które są dostępne w ograniczonej ilości lub w limitowanym czasie.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ TONIKI DO TWARZY I MGIEŁKI ZIAJA?

Toniki do twarzy i mgiełki Ziaja stanowią idealne uzupełnienie podstawowej pielęgnacji. Zróżnicowane kompozycje zapachowe, przemyślane formulacje oparte na składnikach aktywnych o wysokim stopniu naturalności. Produkty zamknięte w estetycznych buteleczkach z pompką lub tradycyjnie pakowane odpowiadają na uniwersalne potrzeby kosmetyczne, niezależnie od typu cery, kondycji skóry. Dzięki tonikom do twarzy oraz mgiełkom Ziaja skóra pozostanie odświeżona, orzeźwiona, o zbalansowanym poziomie kwasowości, co pomoże w utrzymaniu równowagi na poziomie mikrobiologii skóry. Regularne stosowanie toników i mgiełek to również pomoc w utrzymaniu prawidłowej kondycji płaszcza ochronnego skóry. Po prostu warto je mieć.