Firma „Ziaja” Ltd Zakład Produkcji Leków poszukuje osób na następujące stanowiska:

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI

Opis stanowiska:

- praca w magazynie
- przygotowywanie surowców do produkcji
- wysyłka mas kosmetycznych na poszczególne działy

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie III- zmianowym
- sprawność manualna
- znajomość obsługi komputera
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
umowę o pracę
prywatną opiekę medyczną

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:

k.halabis@ziaja.com oraz m.marczak@ziaja.com

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.1997.133.883 z póź. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

PRACOWNIK KONFEKCYJNY

Od Kandydatów oczekujemy:
umiejętności pracy w zespole;
gotowości do pracy w systemie III- zmianowym;
sprawności manualnej;
wysokiego poczucia odpowiedzialności;
pracowitości, zaangażowania w wykonywaną pracę;

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie m.in. za:
-konfekcjonowanie produktów zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami pakowania
-dbanie o porządek na miejscu pracy;
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
umowę o pracę;
prywatną opiekę medyczną;
Miejsce pracy:
Zakład Produkcyjny w Kolbudach

m.marczak@ziaja.com

MAGAZYNIER

znajomości obsługi komputera;
wysokiego  poczucia odpowiedzialności;
samodzielności i systematyczności;
umiejętności skutecznej komunikacji;

Mile widziane:
uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość obsługi terminali mobilnych;

przygotowanie produktów do wysyłki do klienta;
dbanie o porządek na miejscu pracy;

Oferujemy:

Zakład Produkcyjny

kontakt:

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12
83-050 Kolbudy

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres:
l.wolejko@ziaja.com i m.marczak@ziaja.com

z dopiskiem w tytule „MAGAZYNIER”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK

Kolbudy (pow. gdański)
Region: pomorskie

odpowiedzialność za utrzymanie ruchu;
udział w procesach produkcyjno-konfekcyjnych;
praca w trybie 3-zmianowym;

Wymagania:
wykształcenie techniczne;
systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków;
komunikatywność;
umiejętność pracy w grupie;
dyspozycyjność;
dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego;

k.hibner@ziaja.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).