Loading ...

krem regenerujący na noc

Ziaja naturalnie pielęgnujemy to wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji.

Linię przeznaczoną do higieny i pielęgnacji każdego rodzaju skóry tworzy gama 14 wegańskich kosmetyków o wysokich indeksach naturalności. Wykorzystaliśmy w nich łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł o działaniu nawilżająco-kojącym i przeciwzmarszczkowym.

zobacz wszystkie produkty

krem regenerujący na noc

pojemność: 50 ml
1
pojemność: 50 ml

sprawdź koszty dostawy

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

bioaktywność wyciśnięta z oliwki

Opracowaliśmy wyjątkowy krem złożony ze składników, które pochodzą z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na oliwkowej aktywności fitosteroli, tokoferoli i lipidów oraz roślinnych sterolach z oleju canola, kokosowego i masła shea.

To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji.

Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry.

Krem posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne składniki otrzymywane ze źródeł pochodzenia naturalnego. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia.
Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia i kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC® oraz innych kontrolowanych materiałów.

DZIAŁANIE
- Odżywia naskórek i wzmacnia barierę hydro-lipidową.
- W czasie nocnej regeneracji wyraźnie poprawia kondycję skóry.
- Zapobiega utracie wilgoci i uelastycznia.
- Wygładza naskórek i niweluje oznaki zmęczenia skóry.
- Skutecznie łagodzi podrażnienia.
- Pielęgnuje każdy rodzaj skóry, również wrażliwą.