Loading ...

krem brązujący przeciw zmarszczkom

Kosmetyki brązujące i samoopalające do codziennej pielęgnacji, które nadają skórze subtelną, bursztynową opaleniznę. Stosowanie produktów z tej serii ułatwi uzyskanie efektu naturalnej opalenizny bez narażania skóry na działanie promieni słonecznych. Dodatkowo substancje zawarte w kosmetykach doskonale regenerują, odżywiają i wygładzają naskórek oraz aktywnie nawilżają i chronią przed nadmierną utratą wody.

zobacz wszystkie produkty

krem brązujący przeciw zmarszczkom

pojemność: 50 ml
1
pojemność: 50 ml

sprawdź koszty dostawy

produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

niecodzienna pielęgnacja
bursztynowa opalenizna

Lekki krem opóźniający proces starzenia się skóry. Polecany do pielęgnacji każdego rodzaju cery szarej i zmęczonej, potrzebującej odprężenia. Krem można stosować codziennie, do uzyskania optymalnego kolorytu skóry.

Alga Pelvetia o aktywności DHEA - bogaty w izoflawony selektywny ekstrakt z brunatnicy. Aktywnie stymuluje spowolnione z wiekiem mechanizmy odnowy skóry. Posiada udowodnione działanie przeciwzmarszczkowe.

Aktywny kompleks brązujący - specjalne połączenie ekstraktu z orzecha włoskiego bogatego w karotenoidy z dihydroksyacetonem. Zapewnia skórze równomierny efekt pojawienia się naturalnej i trwałej opalenizny.

Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Prowitamina B5 - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

DZIAŁANIE BRĄZUJĄCE
aktywny kompleks brązujący
• Nadaje skórze delikatny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

DZIAŁANIE PRZECIWZMARSZCZKOWE
alga Pelvetia o aktywności DHEA
witamina E, prowitamina B5
• Opóźnia proces starzenia się skóry.
• Skutecznie spłyca zmarszczki.
• Łagodzi podrażnienia i zapobiega pojawieniu się oznak zmęczenia.