Ziaja LabStory. Nasze wartości: Cruelty Free

 

Witaj drogi Słuchaczu! Dziękujemy, że wybrałeś/aś nasz podcast “Ziaja LabStory”. Tutaj razem odkrywamy świat naszych kosmetyków, które nie tylko pielęgnują Twoje piękno, ale również kochają naszą planetę.

Przez trzy dekady towarzyszymy naszym klientom, tworząc produkty, które łączą w sobie moc natury i zaangażowanie w ochronę środowiska. U nas jesteś w dobrych rękach, bo jednym z naszych fundamentów jest brak testowania produktów na zwierzętach. To dla nas absolutna wartość, która odzwierciedla naszą troskę o Ciebie i naszą planetę.

Podążając ścieżką natury, nasze produkty zawierają do 99% składników pochodzenia naturalnego, a także nie mają w sobie ani grama GMO. To nasz sposób na to, by przywrócić Twojej skórze równowagę, jednocześnie respektując równowagę natury.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy dzielić się z Tobą naszymi ekologicznymi innowacjami, takimi jak biodegradowalne filtry UV. Dzięki nim chronimy ekosystemy morskie, zachowując piękno i zdrowie naszych mórz.

Czy wiesz, że Twoje codzienne nawyki mogą naprawdę wpłynąć na planetę? Nasze kosmetyki są przyjazne dla wody, bo są łatwo spłukiwane, co redukuje zużycie cennego zasobu. A nasze opakowania? Oczywiście, są stworzone z myślą o recyklingu. Razem, poprzez świadome wybory, możemy zmieniać świat.

U nas w Ziaja, wiemy, że skuteczność i delikatność to dwie strony tej samej monety. Nasze produkty są nie tylko skuteczne, ale także delikatne i dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Wszystko to dzięki inspiracji, jaką czerpiemy z natury.

Jesteśmy tu dla Ciebie, ale także dla naszej planety. Dlatego ilość konserwantów w naszych produktach jest ograniczona, abyś mógł cieszyć się nimi bez obaw.

Sprawdź nasze wartości tutaj: ziaja.com/wartosci

To dopiero początek naszej wspólnej podróży przez świat ekologicznej pielęgnacji. Jeśli tak jak my, kochasz naturę i pragniesz dbać o swoje piękno w harmonii z nią, to zapraszamy Cię do śledzenia kolejnych odcinków podcastu Ziaja. I nie zapomnij dołączyć do nas na naszych mediach społecznościowych!

Wspólnie możemy wprowadzać zmiany dlla naszej planety i dla naszego piękna.

Zachęcamy do czytania składów i do bycia świadomym klientem ♡

Marta i Natalia z LabStory
Wasze Ekspertki Ziaja ♡

author icon
Natalia Grzywińska

Zobacz inne artykuły autora