Ziaja LabStory. Podcast od kuchni

 
 

Cześć, drodzy przyjaciele! Witamy Was w 22. odcinku naszego podcastu “Ziaja LabStory”! Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego – chcemy się z Wami podzielić naszą roczną przygodą od pierwszego dnia nagrywania. Tak, to już rok od momentu, kiedy zaczęłyśmy przygodę z mikrofonami i kamerami!

Nasz początek? To była mieszanka ekscytacji i delikatnego zdenerwowania. Przed pierwszym mikrofonem siedziałyśmy z notatkami i niewielkim doświadczenia w prowadzeniu podcastów. Ale kto by się tym przejmował, prawda? Z otwartymi umysłami i toną entuzjazmu postanowiłyśmy wskoczyć w ten miks nagrywania.

Co się działo dalej? Och, magia zaczęła się dziać z każdym kolejnym odcinkiem! Z każdą rozmową, z każdym tematem, czułyśmy się pewniej i bardziej komfortowo. Ale uwierzcie nam, bez Waszego wsparcia i oddania nie byłoby to możliwe. Wasze komentarze, opinie i sugestie to naprawdę nasz napęd!

Oczywiście, bywało różnie – momenty triumfu, kiedy dostawałyśmy Wasze pozytywne opinie, a także te chwile refleksji, gdy spotkałyśmy się z krytyką. Ale z każdym wyzwaniem robiłyśmy krok w stronę wersji siebie, która jest silniejsza, bardziej wytrwała i gotowa na nowe wyzwania.

Teraz patrząc wstecz… to było niezwykłe. Z każdym kolejnym odcinkiem budowałyśmy nie tylko społeczność, ale też tworzyłyśmy więzi ze słuchaczami z całego świata! To niesamowite uczucie dzielić się naszą pasją z tak wieloma wspaniałymi ludźmi.

Ale to nie koniec naszych marzeń i planów! Chcemy dalej rozwijać się, tworzyć coraz lepsze treści i oczywiście – przede wszystkim – dzielić się z Wami naszą pasją i wiedzą na temat pielęgnacji ciała i stosowaniu kosmetyków Ziaja. Bo dzięki Wam, drodzy słuchacze, nasza podróż nabiera sensu i głębi.

Dziękujemy, że jesteście, wspieracie nas i dzielicie się z nami Waszymi doświadczeniami. To dzięki Wam nasza podcastowa przygoda jest wyjątkowa! 🙂

Podcast “Ziaja LabStory” jest dostępny na platformach Spotify.

Marta i Natalia z LabStory
Wasze Ekspertki Ziaja ♡

author icon
Natalia Grzywińska

Zobacz inne artykuły autora