substancje aktywne

jagody acai Euterpe Oleracea Fruit Extract

Ekstrakt jagód acai standaryzowany na zawartość polifenoli o działaniu antyoksydacyjnym. Neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Skutecznie chroni i wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka. Zmniejsza nadwrażliwość na działanie czynników zewnętrznych. Poprawia kondycję skóry, przywraca promienny, zdrowy wygląd.

pochodna hesperydyny

Bioflawonoid, jest pochodną znanej substancji farmaceutycznej – hesperydyny. Wykazuje działanie przeciwzapalne i antyrodnikowe. Wzmacnia i chroni ścianki naczynek krwionośnych. Zmniejsza opuchnięcia, poprawia koloryt skóry oraz redukuje cienie pod oczami.

beta-glucan

Polisacharyd czyli wielocukier otrzymywany z ziaren owsa. Skutecznie regeneruje skórę. Znany jest z właściwości gojących i łagodzących. Zapewnia skórze aktywne nawilżenie i wygładzenie.

kwas hialuronowy

Jest glikozaminoglikanem, substancją naturalnie występującą w skórze. Odpowiada za właściwe nawilżenie poprzez wiązanie wody w skórze. Wyraźnie poprawia elastyczność, sprężystość i gładkość. Jest skuteczną substancją o aktywnym działaniu przeciwzmarszczkowym.